Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Galeria zdjęć OSP Brusy

Witamy w naszej galerii zdjęć. Wszystkie umieszczone tutaj zdjęcia zostały pogrupowane tematycznie. Zachęcamy również do korzystania z archiwum aktualności, które znajduje się z prawej strony.

Galeria jest jeszcze w trakcie budowy - jej zawartość jest sukcesywnie aktualizowana.

Zdjęcia z interwencji od roku 2008 (1991 zdjęć)W tej galerii znajdują się wszystkie zdjęcia, które przypisane są do aktualności dotyczących naszych interwencji - od 2008 roku włącznie. Galeria aktualizowana jest automatycznie.

Przejdź do albumu...Interwencje OSP Brusy przed 2008 rokiem (56 zdjęć)W tej galerii zgromadziliśmy fotografie przedstawiające nasze interwencje, które miały miejsce przed rokiem 2007.

Przejdź do albumu...OSP po godzinach... (7 zdjęć)Zdjęcia ukazujące druhów OSP Brusy poza murami jednostki i działaniami ratowniczo-gaśniczymi, nieco z przymrużeniem oka. :)

Przejdź do albumu...Z kart historii... (30 zdjęć)Zdjęcia historyczne dotyczące działalności OSP Brusy.

Przejdź do albumu...Z życia jednostki... (23 zdjęć)W tym albumie umieściliśmy wszystkie zdjęcia, które niekoniecznie związane są z działaniami ratowniczo-gaśniczymi, ale bezpośrednio wiążą się ze sprawami codziennymi jednostki OSP Brusy.

Przejdź do albumu...

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 722