Dzisiaj jest czwartek, 27 lipca 2017 roku. Imieniny Aureliusza, Natalii, Rudolfa.





Zarząd i członkowie

ZARZĄD OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRUSACH
od dnia 20.03.2016 r.

Prezes - Janusz Szmaglik
Wiceprezes - Edmund Kurs
Naczelnik
- Henryk Koźlewicz
Z-ca Naczelnika - Waldemar Rafiński
Sekretarz - Mateusz Janikowski
Skarbnik - Marek Janikowski
Kronikarz - Krzysztof Wirkus
Gospodarz remizy - Wojciech Pokrzywiński
Członek zarządu - Karol Copa

Komisja rewizyjna w składzie:
Przewodniczący
- Marcin Stoltmann
Sekretarz
- Józef Janikowski
Członek - Dariusz Pepliński

Delegaci na Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP:
Edmund Kurs
Marek Janikowski
Wojciech Pokrzywiński

Przedstawiciele OSP do Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP:
Janusz Szmaglik
Henryk Koźlewicz


CZŁONKOWIE CZYNNI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRUSACH
  1. Bukowski Marek
  2. Chylewski Olgierd
  3. Copa Karol
  4. Cysewski Adam
  5. Cysewski Bartosz
  6. Cysewski Dariusz
  7. Cysewski Grzegorz
  8. Cysewski Mateusz
  9. Cysewski Paweł
  10. Felski Arkadiusz 
  11. Gierszewski Waldemar
  12. Greinkie Paweł
  13. Janikowski Józef
  14. Janikowski Marek 
  15. Janikowski Mateusz
  16. Jankowski Damian 
  17. Jankowski Jacek
  18. Jankowski Mateusz 
  19. Jurewicz Henryk
  20. Kiedrowicz Zbigniew
  21. Kiedrowski Jan
  22. Knitter Dawid 
  23. Kopiszka Kamil
  24. Kosikowski Bogusław 
  25. Koźlewicz Henryk
  26. Kulesza Arkadiusz
  27. Kurs Edmund
  28. Kurs Karol
  29. Kurs Robert 
  30. Michałka Szymon
  31. Miszczyk Marta
  32. Narloch Grzegorz
  33. Narloch Jan
  34. Narloch Roman
  35. Nojman Ada
  36. Nojman Andrzej
  37. Nojman  Przemysław
  38. Orlikowski Łukasz 
  39. Pastwa Piotr
  40. Pepliński Bartłomiej
  41. Pepliński Dariusz
  42. Pokrzywiński Jakub
  43. Pokrzywiński Wojciech
  44. Potracki Marcin
  45. Radtke Dariusz
  46. Rafiński Bogdan
  47. Rafiński Karol
  48. Rafińska Natalia
  49. Rafiński Rafał
  50. Rafiński Sylwester
  51. Rafiński Waldemar
  52. Rudnik Kamil 
  53. Schmidt Szymon
  54. Sielski Marek
  55. Skórczewski Robert
  56. Słomiński Łukasz
  57. Stoltmann Artur
  58. Stoltman Marcin
  59. Szczepański Rafał 
  60. Szczęsny Rafał
  61. Szmaglik Janusz
  62. Szmaglik Małgorzata
  63. Szufla Sławomir
  64. Szultka Mateusz
  65. Trzebiatowski Adam
  66. Trzebiatowski Adam
  67. Trzebiatowski Jacek
  68. Trzebiatowski Krystian
  69. Trzebiatowski Marcin 
  70. Trzebiatowski Piotr
  71. Trzebiatowski Przemysław 
  72. Turzyńska Grażyna
  73. Warnke Piotr
  74. Warnke Remigiusz 
  75. Wicher Tomasz
  76. Wielinski Ryszard
  77. Wirkus Krzysztof
  78. Wenda Robert
  79. Wolter Zbigniew
  80. Wysiński Krzysztof
  81. Zakrzewski Maciej
  82. Zblewski Marek

 

CZŁONKOWIE HONOROWI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRUSACH
  1. Braciszewicz Ryszard
  2. Cybula Hieronim
  3. Derda Henryk
  4. Kiedrowicz Jan 
  5. Kuliszewski Stefan
  6. Las Stanisław
  7. Laska Józef
  8. Orlikowski Stanisław
  9. Plata Józef
  10. Radtke Jan
  11. Szmaglik Alfons
  12. Szuca Kazimierz
  13. Szulc Gerard
  14. Szulc Józef

 

CZŁONKOWIE WSPIERAJĄCY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BRUSACH
  1. Cuppa Maciej
  2. Gawin Rafał

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 453 128