Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Zimna Kawa - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 12 lipca 2012 r.

W dniu 12.07.2012 r., około godziny 17:20, zastęp SLRt OSP Brusy zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Zimna Kawa. Na miejscu okazało się, iż samochód osobowy VW Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż jedyny poszkodowany (kierowca pojazdu) znajdował się pod opieką ratowników z OSP Leśno, po czym niezwłocznie przekazany został przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Leśno - VW Transporter
OSP Leśno - GBA 2,5/16 Star
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1292 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 351