Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Trasa Kosobudy - Broda, pożar samochodu osobowego

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 30 lipca 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kwadrans przed godziną 17:00 zastępy GCBA 5/24 Jelcz oraz GCBA 6/32 Jelcz zostały zadysponowane do pożaru samochodu osobowego, który miał miejsce na trasie pomiędzy miejscowościami Kosobudy i Broda.

Na miejscu okazało się, iż pożarem objęte są komora silnika oraz kabina samochodu Audi 80. Na szczęście osobom podróżującym pojazdem udało się z niego wydostać w początkowej fazie pożaru. Udało się również zapobiec przerzuceniu pożaru na graniczące z drogą pola uprawne.

Nasze działania polegały na ugaszeniu pojazdu za pomocą jednego prądu piany ciężkiej. Przelano również wodą część przylegającego pola.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - GCBA 6/32 Jelcz
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1550 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 745