Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


Turowiec, zderzenie 3 pojazdów

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 18 sierpnia 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 14:00 zastęp SLRt Ford Transit z OSP Brusy zadysponowany został do zderzenia 3 pojazdów, które miało miejsce na trasie Męcikał - Chojnice, na wysokości miejscowości Turowiec.

Na miejscu zdarzenia okazało się, iż doszło do zderzenia 3 pojazdów. Kierująca jednym z pojazdów został przewieziona do szpitala.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, kierowaniu ruchem do czasu usunięcia uszkodzonych pojazdów oraz usunięciu resztek pokolizyjnych, w tym plam wycieków płynów eksploatacyjnych.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Chojnice<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1916 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 626