Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 roku. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy.


Brusy, zabezpieczenie trasy przejazdu parady motocykli - Powitanie Lata

Interwencje OSP Brusy - piątek, 15 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym zastępy SLRt oraz SLKw brały udział w zabezpieczeniu przejazdu parady motocykli zorganizowanej z okazji imprezy Powitania Lata. W tym roku trasa przejazdu prezentowała się następująco: Pizzeria Pablo - ul. Pocztowa - ul. Szkolna - ul. Chełmowska - ul. Wojska Polskiego - ul. Gdańska - ul. 2 Lutego - ul. Kalwaryjna - ul. Słoneczna - Ul. Kwiatowa - ul. Dworcowa - Pizzeria Pablo.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - SLKw Lublin II
Policja Brusy
Policja Chojnice<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2481 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 307 024