Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024 roku. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny.


Brusy, przygotowanie lądowiska dla śmigłowca LPR

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 25 czerwca 2012 r.

W dniu dzisiejszym zastępy SLRt oraz GCBA 5/24 z OSP Brusy zostały zadysponowane do przygotowania oraz zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR. Śmigłowiec wezwany został przez dyspozytora pogotowia ratunkowego na prośbę ratowników medycznych zajmujących się 2-letnim dzieckiem, które uległo silnemu zatruciu. Niestety, z uwagi na panujące nad Brusami warunki atmosferyczne, śmigłowiec udał się na lądowisko w Chojnicach i tam też przejął pacjenta od zespołu ratownictwa medycznego.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1610 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 327 783