Dzisiaj jest niedziela, 2 października 2022 roku. Imieniny Racheli, Sławy, Teofila.


Czarniż, osoba nieprzytomna

Interwencje OSP Brusy - piątek, 2 listopada 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 10:00 zastęp SLRt Ford Transit z OSP Brusy zadysponowany został do osoby która uległa utracie przytomności (podejrzenie zawału serca) w jednym z domów w miejscowości Czarniż. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Czersku.

Na miejscu okazało się, iż mężczyzna doznał chwilowej utraty przytomności. Przyczyną tego był najprawdopodobniej atak padaczki, który nadal trwał.

Nasze działania polegały na udzielaniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego z Czerska, któremu to pacjent został przekazany.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1790 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 123 336