Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Brusy, pomoc mężczyźnie po zatrzymaniu oddechu

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 31 grudnia 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 1:00 zastęp SLRt wraz z czteroma ratownikami z OSP Brusy zadysponowany został do jednego z mieszkań przy ulicy Pocztowej w Brusach. Znajdował się tam starszy mężczyzna, u którego zatrzymał się oddech. Najbliższy wolny zespół ratownictwa medycznego znajdował się w Chojnicach.

Nasze działania polegały na udzieleniu choremu kwalifikowanej pierwszej pomocy, tj. udrożenieniu dróg oddechowych oraz podaniu tlenu do czasu przyjazdu ambulansu z Chojnic, którym przewieziony został do Szpitala.

Jednocześnie jest to ostatni wyjazd w 2012 roku, w którym brali udział strażacy z OSP Brusy.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1331 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 430