Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Biuletyn informacyjny KP PSP Chojnice za rok 2013

Komunikaty, ogłoszenia i ostrzeżenia - piątek, 24 stycznia 2014 r.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach przygotowała i opublikowała biuletyn informacyjny, w którym zawarte zostały wszystkie najwazniejsze informacje dotyczące kluczowych wydarzeń związaych z ochroną przeciwpożarową w powiecie chojnickim w 2013 r. Uwzględnione w nim zostały również interwencje strażaków zawodowych oraz ochotników wraz z dokładnymi statystykami, które dotyczą również jednostki OSP Brusy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią omawianego dokumentu.

Biuletyn informacyjny KP PSP Chojnice za rok 2013
<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1553 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 126