Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2019 roku. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego.

Brusy, pokazy z okazji Dnia Dziecka

Ćwiczenia, szkolenia i pokazy - środa, 1 czerwca 2011 r.

W dniu dzisiejszym strażacy z OSP Brusy wraz z kolegami pełniącymi dyżur w zespole ratownictwa medycznego brali udział w pokazach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Brusach, które odbyły się na stadionie miejskim.

W skład pokazów weszły: przedstawienie sprzętu, prawidłowy sposób wzywania pomocy, przypomnienie numerów alarmowych oraz instrukcja posługiwania się nimi, pokaz udzielania pierwszej pomocy, sposób zachowania się w przypadku wystąpienia pożaru lub wypadku.

Każdy z elementów omawiany był na bieżąco przez lektora.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1459 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 754 439