Dzisiaj jest środa, 20 października 2021 roku. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa.


Brusy, pokazy z okazji Dnia Dziecka

Ćwiczenia, szkolenia i pokazy - środa, 1 czerwca 2011 r.

W dniu dzisiejszym strażacy z OSP Brusy wraz z kolegami pełniącymi dyżur w zespole ratownictwa medycznego brali udział w pokazach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Brusach, które odbyły się na stadionie miejskim.

W skład pokazów weszły: przedstawienie sprzętu, prawidłowy sposób wzywania pomocy, przypomnienie numerów alarmowych oraz instrukcja posługiwania się nimi, pokaz udzielania pierwszej pomocy, sposób zachowania się w przypadku wystąpienia pożaru lub wypadku.

Każdy z elementów omawiany był na bieżąco przez lektora.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1600 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 028 688