Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Brusy, Zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca LPR

Interwencje OSP Brusy - sobota, 2 sierpnia 2014 r.

W dniu dzisiejszym kilka minut po godzinie 18:00 zastępy GCBA Jelcz oraz SLRt Ford zostały zadysponowane do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR na stadionie w Brusach. Pomocy potrzebował mężczyzna w wieku ok. 45 lat, który uległ wypadkowi, w trakcie którego doznał bardzo poważnego urazu głowy - na lądowisko został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego z Brus, który udzielał Mu pomocy. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznej placówki w Gdańsku.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
Ratownik 3 - Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (baza w Gdańsku)

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1903 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 131