Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Czernica, ćwiczenia na terenie Ośrodka Szkolenia AMW Gdynia

Ćwiczenia, szkolenia i pokazy - poniedziałek, 1 czerwca 2015 r.

W dniu 26.05.2015r. odbyło się praktyczne sprawdzenie ewakuacji połączone z ćwiczeniami na terenie ośrodka szkolenia Akademii Marynarki Wojennej w Czernicy.

W ramach ćwiczeń zadymiono pomieszczenie kotłowni. Gdy pożar został zauważony powiadomiono straż pożarną a zarządca obiektu zarządził ewakuację z budynków. Stanowisko Kierowania po otrzymaniu zgłoszenia zadysponowało na miejsce Zastępy z OSP Brusy, OPS Męcikał, OSP Czyczkowy i jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. Po części praktycznej odbyło się podsumowanie ćwiczeń i omówienie wniosków w świetlicy szkoleniowej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie internetowej KP PSP Chojnice - KLIKNIJ TUTAJ.


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1441 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 751