Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Wyciek amoniaku - ćwiczenia zgrywające w Chojnicach.

Ćwiczenia, szkolenia i pokazy - środa, 30 marca 2016 r.

Dziśiaj 30.03.2016 r odbyły się ćwiczenia zgrywające na terenie mleczarni Spomlek w Chojnicach, w których brała udział nasza jednostka.

Założeniem ćwiczeń był wyciek amoniaku, ewakuacja osoby poszkodowanej, udzielenie jej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczenie wodne zastepów PSP. Zostało przećwiczone kilka wariantów według procedur związanych z wyciekiem amoniaku, który znajduje się na terenie zakładu, m.in. zmaina kierunku wiatru.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1480 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 177