Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Brusy - pożar i zadymienie w piwnicy

Interwencje OSP Brusy - piątek, 29 kwietnia 2016 r.

W dniu wczorajszym 28.04.2016 roku, kilka minut przed godziną piętnastą jednostka OSP Brusy, GBA 4/16 MAN oraz GCBA 5/24 Jelcz została zadysponowana do pożaru oraz zadymienia piwnicy w jednym z budynków jednorodzinnych na terenie Brus.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż niewielkim pożarem oraz zadymieniem objęta była część kotłowni. Dzięki błyskawicznej reakcji strażaków, którzy pracowali w aparatach ODO oraz przy użyciu kamery termowizyjnej, pożar został ugaszony praktycznie w zarodku przy użyciu linii gaśniczej szybkiego natarcia. Następnie z pomieszczenia zostały usunięte resztki nadpalonych materiałów oraz za pomocą turbowentylatora przewietrzono obiekt.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2066 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 447