Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Wypadek w Spierwii - DW 235.

Interwencje OSP Brusy - piątek, 10 czerwca 2016 r.

W dniu dzisiejszym o godzinie 8:39 do Stanowiska Kierowania Komendata Powiatowego w Chojnicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości  Męcikał - Spierwia na skrzyżowaniu Czernica - Giełdon.

Na miejszce zdarzenia zadysponowany zostal jeden zastęp GBA 4/16 MAN. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe - Fiat Bravo oraz Toyota Corolla Verso w których podróżowały łącznie trzy osoby, którym została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc. Następnie osoby te zostały przekazane i odwiezione przez Zespoły Ratownictwa Medycznego z Chojnic i Brus do szpitala w Chojnicach.
Dzaiłania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP, odcięciu źródła prądu w pojazdach oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem.
Droga w tym miejscu była częściowo nieprzejezdna na jednym pasie ruchu.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice
Serwis telekomunikacyjny

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3064 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 169