Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 roku. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy.


Pożar piwnicy w budynku jednorodzinnym

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 16 lutego 2017 r.

      W dniu wczorajszym 15.02.2017 roku, około godziny 15:30 dwa zastępy - GBA 4/16 MAN oraz GCBA 5/24 Jelcz - OSP Brusy została zadysponowana do pożaru oraz zadymienia piwnicy w jednym z budynków jednorodzinnych na terenie Brus.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, rozpoznaniu sytuacji okazało się, iż pożarem zostało objęte jedno z pomieszczeń znajdujących się w piwnicy budynku. Natychmiast do działań przystąpili ratownicy wyposażeni w linie szybkiego natarcia, aparaty ODO oraz kamerę termowizyjną, dzięki której źródło ognia zostało szybko zlokalizowane i ugaszone. Następnie z pomieszczenia zostały usunięte resztki nadpalonych materiałów oraz za pomocą turbowentylatora przewietrzono obiekt.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Chojnice - Oficer operacyjny

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2542 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 237