Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


XIV Zjazd Krajowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Z życia jednostki - niedziela, 10 września 2017 r.

W dniu 9 września 2017 r. w Warszawie odbył się XIV Zjazd Krajowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polski. W wydarzeniu tym brali udział również przedstawiciele bruskiej OSP, odbierając Medal honorowy im. Bolesława Chomicza, którym uhonorowana została nasza jednostka.

Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza otrzymało łącznie 10 jednostek OSP, z czego, z województwa pomorskiego, odznaczenie otrzymały również sąsiadujące z nami jednostki - Ochotnicza Straż Pożarna w Charzykowach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Dziemianach.


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1202 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 650