Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


DW235 - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 4 grudnia 2017 r.

Dzisiaj, tj. 4.12.2017, ok. godziny 8:20 zastępy SLRt Ford oraz GCBA 5/24 Jelcz zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej 235 w okolicy miejscowości Żabno.

Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Mazda oraz ciężarówki marki Scania. W wyniku uderzenia samochód osobowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Zniszczeniu uległ bok osobówki oraz lekkiemu uszkodzeniu nadwozie samochodu ciężarowego. Poszkodowany kierowca samochodu osobowego wydostał się z pojazdu o własnych siłach oraz został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. 
Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu zasilania samochodów oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy kierowcy. Przyczyny zderzenia wyjaśnia policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2883 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 167