Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


Leśno - samochód wpadł do stawu

Interwencje OSP Brusy - piątek, 16 marca 2018 r.

Dnia 15.03.2018 roku, ok. godz. 20:00 zastępy GBA 4/16 oraz SLRt zadysponowane zostały do zdarzenia drogowego w miejscowości Leśno.

Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy marki Audi, który znajdował się w stawie nieopodal drogi. Przybyli na miejsce jako pierwsi ochotnicy z OSP Leśno wraz ze Specjalną Grupą Ratownictwa Wodnego z Kościerzyny, ubrawszy kombinezony do ratownictwa wodnego przeszukali wnętrze pojazdu w poszukiwaniu ewentualnych poszkodowanych. Jak się później okazało, kierowca wydostał się o własnych siłach i udał się w kierunku pobliskich zabudowań w celu ogrzania się. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w wyciągnięciu samochodu z wody. W działaniach brało udział 8 zastępów.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
OSP Leśno - GCBA 5/24 STAR
OSP Czapiewice - GLAM 8/8 Opel
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
JRG Chojnice - GCBA 5/32 Man
JRG Kościerzyna - SRw Iveco
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2901 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 615