Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Droga Wojewódzka 235 - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 21 kwietnia 2018 r.

Dnia 20.04.2018 kilkanaście minut po godzinie 23:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego w okolicy miejscowości Żabno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, iż z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy marki Mercedes zjechał z drogi po czym dachował. Pojazdem podróżowały 2 osoby, które opuściły go o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Jeden z podróżujących został przetransportowany do szpitala. Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu pojazdu oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2674 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 175