Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Wielkie Chełmy - wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - sobota, 28 lipca 2018 r.

Dnia 27.07.2018, około godziny 06:20 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Wielkie Chełmy.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. W wyniku kolizji poszkodowane zostały 3 osoby, które przetransportowano przez ZRM do szpitali w Kościerzynie i Chojnicach.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanym i odcięciu zasilania obu pojazdów. Zastępy po około 5 godzinach wróciły do jednostek.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Małe Chełmy - GLAM 8+8 Mercedes
OSP Czyczkowy - GBA 3/24 Renault
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Lipnica
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2956 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 356