Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 roku. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.


Ciągnik przygniótł traktorzystę

Interwencje OSP Brusy - piątek, 5 października 2018 r.

Wczoraj, tj. 04.10.2018 kilka minut po godzinie 20:00 zastępy GBA 4/16 i SLRt zadysponowane zostały do zdarzenia w miejscowości Gacnik.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że podczas prac polowych w gospodarstwie rolnym ciągnik rolniczy przewrócił się i przygniótł jego kierowcę. Uwolnienie go było możliwe dzięki użyciu poduszek pneumatycznych oraz ciągnika z turem. Został on przekazany pod opiekę ZRM.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu poszkodowanego spod maszyny oraz pomocy w udzielaniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po około 3 godzinach zastępy powróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GBA 2,5/25 Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice - grupa operacyjna

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 7129 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 326 439