Dzisiaj jest środa, 17 kwietnia 2024 roku. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina.


Strażackie podchody w Charzykowach

Z życia jednostki - niedziela, 24 lutego 2019 r.

Wczoraj, czyli 23.02.2019 odbyły się podchody zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Charzykowach, w których brała udział nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

Całość rozpoczęła się około godziny 13:00 pod charzykowską remizą, z której to nasza drużyna w sile 13 osób ruszyła w poszukiwaniu drużyny MDP OSP Charzykowy. Na naszych druhów na około 8-mio kilometrowej trasie czekało 19 zadań, które przy połączeniu sił nie sprawiły trudności. Po prawie 2,5 godzinnym marszu wszyscy dotarli do kryjówki charzykowskiej młodzieżówki, którą okazała się być wiata z nagrodą - ogniskiem i kiełbaskami Śmiech. Po wspólnie spędzonym czasie nasza drużyna udała się z powrotem do Brus. Mimo chłodnej aury nastroje dopisały co widać na zdjęciach Mrugnięcie.
Bardzo dziękujemy druhom z Charzyków za przygotowanie całego wydarzenia.

Fot. OSP Brusy i OSP Charzykowy


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1667 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 309 288