Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Wypadek drogowy w Przymuszewie

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 7 kwietnia 2019 r.

W piątek, tj. 05.04.2019 kilkanaście minut po godzinie 21:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Przymuszewo.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód dostawczy marki Volkswagen z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 2 osoby. Pasażerka została zakleszczona w pojeździe i ewakuowana przez strażaków z OSP Leśno jeszcze przed naszym przybyciem.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, uwolnieniu poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GCBA 5/32 Jelcz
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1983 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 098