Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Egzamin recertyfikacyjny KPP

Ćwiczenia, szkolenia i pokazy - środa, 28 sierpnia 2019 r.

Wczoraj, tj. 27.08.2019 w naszej remizie odbył się egzamin recertyfikacyjny Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Udział brali w nim strażacy z powiatu chojnickiego w tym 9 strażaków z Brus i 4 strażaków z Leśna.

Egzamin rozpoczął się częścią teorytyczną, którą był test wiedzy. Następnie strażacy udali się do garażu, gdzie odbyła się część praktyczna egzaminu. Składała się ona z dwóch zadań. Pierwszym z nich była ewakuacja poszkodowanego z pojazdu i udzielenie mu fachowej pomocy medycznej. Drugim zadaniem było wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.


<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1217 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 158