Dzisiaj jest piątek, 2 czerwca 2023 roku. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny.


Zdarzenie drogowe w Lamku

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 13 stycznia 2020 r.

Wczoraj, tj. 12.01.2020 około godziny 6:30 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego na DW235 w okolicy miejscowości Lamk.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy marki Audi wpadł w poślizg, uderzył w drzewo i dachował. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, którzy opuścili pojazd jeszcze przed przybyciem służb. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, postawieniu samochodu na koła w celu zatrzymania wycieku paliwa, neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu oraz przemieszczeniu pojazdu na pobocze.
Po około godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco
OSP Lubnia - GCBA 5/32 Jelcz
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1758 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 194 189