Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024 roku. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny.


Zdarzenie drogowe w Brusach

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 23 kwietnia 2020 r.

Dziś, tj. 23.04.2020 zastęp GCBA 5/24 zadysponowany został do wypadku drogowego na ulicy Derdowskiego w Brusach. Przydysponowany został również zastęp GBA 4/16, który zaalarmowany został do wypadku na trasie Lubnia-Wiele.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierująca samochodem marki Renault nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem marki Audi w wyniku czego doszło do zderzenia. Pojazdami podróżowało łącznie 8 osób w tym 2 dzieci. Poszkodowana została 1 osoba, która została przetransportowana przez ZRM do szpitala. 
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, udzieleniu KPP poszkodowanym oraz udróżnieniu drogi.
Po około 1 godzinie zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN (przedysponowany z innego zdarzenia)
JRG Chojnice - SRt Renault (przedysponowany z innego zdarzenia)
JRG Chojnice - Grupa operacyjna (przedysponowany z innego zdarzenia)
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Czersk
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1911 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 327 797