Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Wypadek drogowy na DW235

Interwencje OSP Brusy - piątek, 21 sierpnia 2020 r.

Dziś, tj. 21.08.2020 kilka minut po godzinie 14:30 zastępy GBA 4/16 i GCBA 5/24 zadysponowane zostały do wypadku drogowego na DW235 w miejscowości Gacnik.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Fiat z osobowym Seatem. Łącznie pojazdami podróżowały 4 osoby, z czego 3 - w tym dziecko - przetransportowane zostały do szpitala. 

Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach biorących udział w zdarzeniu, udzieleniu KPP poszkodowanym, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu resztek powypadkowych z jezdni.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około 30 minut.
Po ponad 3 godzinach zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
JRG Chojnice - SRt Renault
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1936 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 157