Dzisiaj jest sobota, 23 września 2023 roku. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli.


Zdarzenie drogowe na DW235 z udziałem trzech pojazdów

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 1 listopada 2022 r.

W miniony piątek, tj. 28.10.2022 kilka minut po godzinie 7:00 zastęp GBA 4/16 zadysponowany został do zdarzenia drogowego na Drodze Wojewódzkiej 235 na wysokości miejscowości Żabno.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 1 osoba, która została przetransportowana przez ZRM do chojnickiego szpitala.
Działania przybyłych zastępów polegały na zabezpieczeniu i rozpoznaniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej, odłączeniu zasilania w uszkodzonych pojazdach, sorbcji płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu z jezdni resztek powypadkowych.
Po około 1 godzinie zastęp wrócił do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4/16 MAN
OSP Męcikał - GCBA 5/24 Jelcz
JRG Chojnice - SRt Renault
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 541 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 225 473