Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Poszukiwania osoby zaginionej

Interwencje OSP Brusy - środa, 22 marca 2023 r.

Wczoraj, tj. 21.03.2023 około godziny 11:00 zastępy GBA 4,1/30/4 i SLKw zadysponowane zostały do pomocy policji w poszukiwaniach osoby zaginionej na terenie naszego miasta jak i jego najbliższej okolicy.

Punkt koncentracji sił i środków zlokalizowany został na parkingu Posterunku Policji w Brusach. Podczas odprawy przekazano informacje o poszukiwanej 71-letniej kobiecie, która około godziny 3:00 wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Następnie rozpoczęto poszukiwania.
Na szczęście poszukiwania zakończyły się szczęśliwie, ponieważ zaginiona została odnaleziona przez patrol bruskiej policji. Kobieta została przebadana przez przybyły na miejsce ZRM, który stwierdził brak konieczności hospitalizacji osoby poszkodowanej.
Po około 2 godzinach zastępy wróciły do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GBA 4,1/30/4 MAN
OSP Brusy - SLKw Ford Transit
OSP Leśno - GLBA 1/1 Iveco + łódź ratownicza
OSP Kosobudy - GLM 8 Ford
JRG Chojnice - SLRr Fiat + przyczepa do transportu pojazdu ATV
Policja Brusy
Policja Chojnice
Policja Chojnice - przewodnicy psów
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 926 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 785