Dzisiaj jest piątek, 22 listopada 2019 roku. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka.

Brusy - Pożar kotłowni

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 12 grudnia 2013 r.

Dzisiaj, około godziny 21:00, zastęp GCBA 5/24 zadysponowany został do pożaru w budynku mieszkalnym znajdującym się przy ulicy Kościuszki w Brusach. Na miejscu okazało się, iż palą się zgromadzone wokół pieca CO elementy wyposażenia kotłowni.

W pomieszczeniu piwnicznym panowało bardzo duże zadymienie, przez co ratownicy prowadzący bezpośrednie działania gaśnicze korzystać musieli ze sprzętu ochrony dróg oddechowych. Ognisko pożaru ugaszone zostało za pomocą jednego prądu wody, zaś pogorzelisko dokładnie przeszukane za pomocą kamery termowizyjnej. Dokonano również przewietrzenia wszystkich pomieszczeń budynku.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24
OSP Brusy - SLKw Lublin + Agregat oddymiający<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1574 razyPokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 796 921