Dzisiaj jest poniedziałek, 3 października 2022 roku. Imieniny Bogumiła, Gerarda, Józefy.


Gacnik, pożar słupa energetycznego

Interwencje OSP Brusy - piątek, 31 maja 2013 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut po godzinie 20:00 zastęp GCBA 5/24 Jelcz z OSP Brusy zadysponowany został do pożaru jednego ze słupów energetycznych, znajdujących się w pobliżu budynków rozdzielni energetycznej w Gacniku.

Na miejscu okazało sie, iż najprawdopodobniej doszło do przebicia i powstania łuku elektrycznego, z powodu uszkodzenia jednego z izolatorów. Przyczyną tego była najprawdopodobniej przechodząca chwilę prędzej burza z piorunami.

Nasze działania ograniczyły się do wezwania pogotowia energetycznego oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia do czasu ich dojazdu. Usterkę usunięto.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
Pogotowie Energetyczne Brusy<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1638 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 124 741