Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024 roku. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny.


Trasa Kosobudy - Czersk, pożar samochodu dostawczego

Interwencje OSP Brusy - środa, 29 maja 2013 r.

Kilkanaście minut przed południem, otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na trasie pomiędzy Kosobudami i Czerskiem. Do działań zadysponowane zostały zastępy SLRt oraz GCBA 5/24.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, iż całkowicie objęta płomieniami jest kabina oraz częściowo przestrzeń ładunkowa samochodu Renault Mascott. Samochód przewoził elementy konstrukcji stalowej. Kierowca zdążył opuścić pojazd oraz podjął niestety nieskuteczną próbę stłumienia płomieni za pomocą gaśnicy proszkowej.

Działania zastępów polegały na podaniu z samochodu GCBA 5/24 jednego prądu piany ciężkiej na palący się pojazd. Udało się uratować większość przewożonego przez pojazd ładunku.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt
OSP Brusy - GCBA 5/24
OSP Kosobudy
JRG Chojnice - Grupa operacyjna
JRG Chojnice - GCBA 8/50
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2161 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 327 764