Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Trasa Lubnia - Wiele, zderzenie 2 pojazdów

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 1 lipca 2013 r.

W dniu dzisiejszym, około godziny 13:30 zastęp SLRt z OSP Brusy zadysponowany został do zderzenia dwóch pojazdów, które miało miejsce kilkadziesiąt metrów za granicą miejscowości Lubnia, w  kierunku Wiele.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, iż zderzeniu uległy pojazdy Mercedes Atego oraz Nissan Primera. Niegroźnie ranne zostały 3 osoby jadące Nissanem - 28-letnia kobieta, 8-letnia dziewczynka i 5-letni chłopczyk.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz uprzątnięciu plam substancji eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
2 zastępy z OSP Karsin
2 zastępy z OSP Wiele
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
JRG Kościerzyna - GLBARt Mitsubishi
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2791 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 790