Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 roku. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.


Trasa Kosobudy - Czersk, zderzenie dwóch pojazdów

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 17 stycznia 2012 r.

Godzinę po powrocie ze zdarzenia na trasie Brusy - Żabno, zastępy GCBA 5/24 Jelcz oraz SLRT Ford Transit z OSP Brusy zadysponowane zostały do wypadku drogowego, do którego miało dojść na trasie Kosobudy - Czersk.

Okazało się, iż doszło do zderzenia pojazdów VW T4 oraz Opel Vectra bezpośrednio przed przejazdem kolejowym na drodze wlotowej do Czerska. Łącznie w zdarzeniu poszkodowanych zostało 7 osób, które następnie przewiezione zostały do szpitala.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu miejsca zdarzenia oraz udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu zabrania ich przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Czersk - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1903 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 333 123