Dzisiaj jest poniedziałek, 6 kwietnia 2020 roku. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza.






Spierwia i trasa Brusy - Zalesie, dwa zdarzenia drogowe

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 16 września 2012 r.

W nocy z 15 na 16 września 2012 doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Zastęp SLRt Ford Transit interweniował o godzinie 23:30 oraz 0:15.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Spierwii - doszło tam do kolizji pojazdów VW Touran oraz VW T5. Osób poszkodowanych nie było, nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu plam substancji, które rozlały się na jezdnię w momencie zderzenia.

Do drugiego zdarzenia zastęp został zadysponowany w drodze powrotnej do bazy - doszło do dachowania samochodu osobowego na trasie Brusy - Zalesie. Okazało się, iż dachował pojazd Seat Toledo, którym podróżowało 5 osób. Zostali niegroźnie ranni.

Okoliczności obu zdarzeń wyjaśnia Policja.



W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy



<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1233 razy



Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 867 492