Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


Giełdon, poszukiwanie zaginionego grzybiarza

Interwencje OSP Brusy - czwartek, 20 września 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 15:00 strażacy z OSP Brusy zostali zadysponowani do poszukiwania grzybiarza, który oddalił się od zorganizowanej grupy, który dotarła w rejon Giełdona z Trójmiasta.

Poszukiwania trwały ponad 3 godziny, przeszukano łącznie kilka kilometrów kwadratowych lasu. Po tym czasie okazało się, iż mężczyzna udał się autostopem do Brus, po czym wsiadł do pociągu i wrócił do domu w Gdyni.

W poszukiwania zaangażowane były znaczne siły i środki z powiatu chojnickiego - łącznie ponad 50 policjantów oraz strażaków.W działaniach udział brały:
OSP Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1351 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 620