Dzisiaj jest niedziela, 10 grudnia 2023 roku. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii.


Trasa Brusy - Zalesie, zderzenie trzech pojazdów

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 30 września 2012 r.

W dniu dzisiejszym, kilka minut po godzinie 19:00 zastępy GCBA 5/24 Jelcz oraz SLRt Ford Transit z OSP Brusy zostały zadysponowane do wypadku drogowego, który miał miejsce w miejscowości Gacnik, na trasie Brusy - Zalesie.

Na miejscu okazało się, iż doszło do zderzenia pojazdów Mazda, VW Passat i VW Golf. 5 Osób zostało poszkodowanych.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejscu zdarzenia, udzielaniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu zabrania ich przez kolejno przybywające na miejsce zespoły ratownictwa medycznego oraz usunięciu wycieków płynów eksploatacyjnych z jezdni za pomocą sorbentu.

Wszystkie osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitala.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Leśno - GBA 2,5/16 Star
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
JRG Chojnice - 2 zastępy
Zespół Ratownictwa Medycznego x5
Patrol Policji x3

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1493 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 247 088