Dzisiaj jest piątek, 27 stycznia 2023 roku. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława.


Brusy, kot na drzewie...

Interwencje OSP Brusy - środa, 2 kwietnia 2014 r.

W dniu 02.04.2014 r. kilka minut po godzinie 7:00 zastęp GCBA 5/24 Jelcz został zadysponowany na zakończeniu ulic Szkolnej i Kościelnej - otrzymano zgłoszenie, iz na drzewie od dwóch dni znajdował się mały kot, który najprawdopodobniej bał się z niego zejść.

Na miejscu okazało się, iż kot znajduje się na wysokości ponad 15 m.

Nasze działania polegały na zabezpiecezniu miejsca zdarzenia oraz dostaniu się do kota za pomocą technik alpinistycznych - wspinaczki po drzewie z dolną asekuracją za pomocą liny i punktów pośrednich. Po dotarciu do kota (co okazało się nie być takie proste), bezpiecznie sprowadzono go na dół po czym wypuszczono - udał się w nieznanym kierunku.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1866 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 160 787