Dzisiaj jest czwartek, 25 lipca 2024 roku. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny.


Wielkie Chełmy, samochód osobowy wjechał w przysklepowy ogródek piwny

Interwencje OSP Brusy - sobota, 29 marca 2014 r.

W dniu 29.03.2014 r. kwadrans przed godziną 17:00 zastęp SLRt Ford z OSP Brusy został zadysponowany do wypadku, który miał miejsce przy jednym ze sklepów w miejscowości Wielkie Chełmy - samochód osobowy uderzył w przysklepowy ogródek piwny.

Na miejscu okazało się, iż doszło do zniszczenia ogródka piwnego. Poszkodowana została jedna osoba - doznała urazu ręki i została przewiezona do szpitala. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia wraz z pojazdem.

Nasze działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy
Policja Chojnice

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2420 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 344 766