Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Trasa Męcikał - Chojnice, wypadek drogowy

Interwencje OSP Brusy - piątek, 20 czerwca 2014 r.

W dniu 20.06.2014 na trasie Męcikał - Chojnice (na wysokości miejscowości Turowiec) doszło do przewrócenia się na bok samochodu osobowego marki VW T4, który uprzednio zderzył się z zerwanym kołem samochodu ciężarowego.

Na miejscu okazało się, iż doszło do zderzenia Volkswagena T4 z jednym z bliźniaczych kół naczepy samochodu ciężarowego, na której przewożone było drewno (dłużyce). Koła zerwały się podczas jazdy i jedno z nich uderzyło w przód pojazdu VW, po czym auto przewróciło się na bok. Drugie koło znalazło się na poboczu. Na szczęście kierujący pojazdem osobowym odniósł tylko niegroźne obrażenia, nie został przetransportowany do szpitala.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w przywróceniu pojazdu osobowego na koła.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3320 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 096