Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Trasa Brusy - Zalesie, dachowanie samochodu terenowego

Interwencje OSP Brusy - sobota, 5 lipca 2014 r.

W dniu 05.07.2014 r. o godzinie 14:22 zastęp SLRt Ford z OSP Brusy został zadysponowany do wypadku drogowego, który miał miejsce na trasie Brusy - Kościerzyna. Miało dojść do dachowania samochodu terenowego, w środku którego uwięzieni mieli być jego pasażerowie.

Na miejscu okazało się, iż do dachowania doszło na wysokości miejscowości Gacnik. Poszkodowane zostały dwie osoby, które przed naszym przybyciem, o własnych siłach opuściły pojazd, do którego przed zdarzeniem dołączona była przyczepka, na którą załadowana była stal zbrojeniowa.

Nasze działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, stabilizacji pojazdu przed dalszym przemieszczaniem się oraz reorganizacji ruchu w miejscu zdarzenia na czas działań.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
GLBA 1/1 Iveco - JRG Chojnice
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1997 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 152