Dzisiaj jest sobota, 15 czerwca 2024 roku. Imieniny Jolanty, Lotara, Wita.


Wypadek na trasie Lubnia - Wiele

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 15 lipca 2014 r.

W dniu dzisiejszym około godziny 13:25 został zadysoponowany zastęp SLRt OSP Brusy do wypadku na trasie Lubnia - Wiele na granicy powiatu chojnickiego i kościerskiego. Na miejscu okazało sie, iż na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów: Daewoo Lanos oraz samochodu dostawczego Iveco.Po przyjeździe na miejscze zdarzenia okazało się, że ucierpiały dwie osoby podróżujące samochodem Daewoo, które zostały odwiezione do szpitala w Chojnicach. Nasze działania polegały polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz pomocy zespołowi ratownictwa medycznego z Brus przy poszkodowanych, a także neutralizacji wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów.  
Do zdarzenia zostały zadysponowane również zastępy OSP Leśno, JRG Chojnice, a także OSP Karsin oraz OSP Wiele. Ze względu na miejsce zdarzenia - powiat kościerski -jednostki z Karsina i Wiela przejęły działania na miejscu zdarzenia. Na czas działań droga w tym miejscu została zablokowana.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Leśno - SLRt VW Transporter
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
OSP Karsin - SLRt Ford Transit 
OSP Wiele - GBA 2,7/16 Magirus  
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Karsin

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3322 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 332 673