Dzisiaj jest wtorek, 24 maja 2022 roku. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny.


Powalone drzewa Laska-Budy i Widno-Orzechowo

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 28 lipca 2014 r.

W dniu dzisiejszym jeden zastęp OSP Brusy około godziny osiemnastej zadysponowany zostało do powalonego drzewa w Miejscowości Laska-Budy.W trakcie działań w Lasce dyspozytor SKKP Chojnice przyjął następne zgłoszenie.

Po zakończeniu działań w Lasce udaliśmy sie na następne zgłoszenie, które miało miejsce na trasie Widno - Rolbik. Po drodze okazało się, że jest powalonych kilkanaście drzew na wysokości Widna - Orzechowo. Dzięki sprawnym działaniom naszego zastępu stosunkowo sprawnie udało sie usunąć powalone drzewa i udrożnić dgrogę.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1347 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 080 880