Dzisiaj jest poniedziałek, 26 października 2020 roku. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy.






Brusy, pomoc pogotowiu ratunkowemu

Interwencje OSP Brusy - wtorek, 5 sierpnia 2014 r.

W dniu 05.08.2014 r. kilkanaście minut po godzinie 15:00 zastępy SLRt Ford oraz GCBA 5/24 Jelcz z OSP Brusy zostały zadysponowane do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który prowadził resuscytację krążeniowo-oddechową u mężczyzny po zatrzymania krążenia na dachu jednego z budynków mieszkalnych na terenie Brus.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy personelowi ratownictwa medycznego w czynnościach ratunkowych, a także przygotowaniu układu do opuszczenia poszkodowanego z dachu budynku na ziemię. Niestety, mimo długotrwałej i błyskawicznie podjętej resuscytacji, ok. 70-letni mężczyzna zmarł.



W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice





<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1400 razy





Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 936 471