Dzisiaj jest poniedziałek, 6 kwietnia 2020 roku. Imieniny Ady, Celestyny, Ireneusza.






Zalesie, mężczyzna po utracie przytomności

Interwencje OSP Brusy - niedziela, 17 sierpnia 2014 r.

W dniu 17.08.2014 r. w godzinach wieczornych zastęp SLRt Ford z OSP Brusy został zadysponowany do miejscowości Zalesie, gdzie pomocy oczekiwał mężczyzna po utracie przytomności. Najbliższy wolny Zespół Ratownictwa Medycznego znajdował się w Czersku.

Działania strażaków polegały na udzielaniu mężczyźnie kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego z Czerska, który następnie przetransportował go do Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach.



W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Policja Brusy



<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1078 razy



Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 867 634