Dzisiaj jest sobota, 23 września 2023 roku. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli.


Kolizja na światłach.

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 15 grudnia 2014 r.

W sobotę 13.12.2014 r. w godzinach porannych, około godziny ósmej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów: Mercedesa A klasa oraz Renault Master. W samochodach podróżowały łącznie trzy osoby.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Gdańska, 2-go Lutego i Kościelnej przy działającej sygnalizacji świetlnej. Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp SLRT OSP Brusy. Po przybyciu na miejsce kolizji przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy poszkodowanym, odcięciu zasilania od akumulatorów oraz neutralizacji wyciekających płynów eksploatacyjnych. Na szczęście poszkodowane osoby nie wymagały transportu do szpitala.

Przyczyny kolizji wyjaśnia Policja.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
Zespół Ratownictwa Medycznego "P" Brusy
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 2999 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 225 426