Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku. Imieniny Danuty, Jana, Janiny.


Wypadek Mazdy w Wielkich Chełmach

Interwencje OSP Brusy - poniedziałek, 10 listopada 2014 r.

W dniu 09.11.2014 około godziny dwudziestej drugiej jednostka OSP Brusy zadysponowana została do wypadku w miejscowości Wielkie Chełmy, gdzie doszło do dachowania pojazdu marki Mazda, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zastępów naszej jednostki - SLRT Ford oraz GCBA 5/24 Jelcz - przystąpiono do zabezpieczenia ternu zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, odłączeniu prądu w pojeździe oraz oświetleniu miejca wypadku. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały również dwie karetki pogotowia, którym poszkodowani zostali przekazani i odwiezieni do szpitala specjalistycznego w Chojnicach.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja 
W działaniach udział brały:
OSP Brusy - SLRt Ford Transit
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz
OSP Czyczkowy - GBA 3/16 Renault
JRG Chojnice - GLBA 1/1 Iveco
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Czersk
Zespół Ratownictwa Medycznego "S" Chojnice
Policja Brusy

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 3831 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 335 069