Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 roku. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira.


Laska, pożar sadzy w kominie

Interwencje OSP Brusy - środa, 11 marca 2015 r.

W dniu 11.03.2015 r. kilka minut po godzinie 16:00 zastęp GCBA 5/24 Jelcz z OSP Brusy został zadysponowany do miejscowości Laska, gdzie w jednym z budynków mieszkalnych doszło do zapalenia się sadzy w kominie.

Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wybraniu zawartości pieca i jego ugaszeniu, a następnie strąceniu żarzącej się sadzy i usunięciu jej poprzez otwory rewizyjne. Następnie sprawdzono budynek za pomocą kamery termowizyjnej i wykluczono zagrożenia pożarowe. Na miejsce przybył również kominiarz, po czym działania zakończono i zastęp wrócił do koszar.W działaniach udział brały:
OSP Brusy - GCBA 5/24 Jelcz

<< Poprzedni Następny >>
    Przeczytano 1430 razy

Pokaż więcej...
Licznik odwiedzin: 1 193 003